//

Мощі блаженного Івана Павла ІІ продовжують подорожувати Україною

Мощі блаженного Папи Івана Павла ІІ були радісно прийняті в середу, 24 серпня, в парафії св. Анни в Мацьківцях. Згодом, 25 серпня, реліквіарій з мощами було урочисто внесено на XI Дієцезіальний день молоді Кам’янець-Подільської Дієцезії в м. Хмельницькому, де прибули віддати пошану реліквіям близько 1000 молодих осіб.

 

Конференцію та проповідь під час Св. Меси на тему значення Євхаристії в житті Блаженного Івана Павла ІІ виголосив о. Павло Вишковський ОМІ, який розповів про молоді роки життя Кароля Войтили та заохочував молодь брати приклад з «сучасного святого», яким є Іван Павло ІІ.

 

В наступних днях реліквії Папи Івана Павла ІІ приймали парафії в Понінці,  Буртині, Шепетівці, Полянках і Баранівці, обидві парафії: Воздвиження Хреста Господнього та Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському, в парафіях у Ніжині та Прилуках. Одним із зворушливих моментів стало нічне чування в Парафії Пресвятої Діви Марії Цариці Розарію в Першотравенську, де впродовж цілої ночі парафіяни молилися перед реліквіями Великого Папи.

 

Сьогодні, коли Римо-Католицька Церква споминає в літургії блаженну Мати Терезу з Калькути, мощі блаженного Івана Павла ІІ відвідали монастир сестер Місіонерок Божественної Любові у м. Києві, де о 16-й годині розпочалась урочиста Євхаристія.

 

Джерело: Католицький Медіа-Центр