//

Майже 1800 листів до Святого Миколая чекає на Вашу підтримку!!!

З 1 листопада у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» Ви можете підтриматилиста дитини з дитбудинку, або школи - інтернату, адресованого св.Миколаю.

 

Традиційна акція “Святий Миколай іде до сиріт” розпочинається щороку задовго до свята Миколая.

Діти з сиротинців пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про омріяні подарунки. З дитячих листів можна дізнатисятакожчим живе дитина, яким є її навколишній світ, що її болить і чого їй бракує. Діти радо пишуть про свої уподобання, улюблені предмети в школі, про свої мрії та особливі здібності…

Уся пошта до Святого Миколая розповсюджується серед жителів міста та області в приміщенні Мальтійської СлужбиДопомогиза адресою: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Тутможна отримати листа, а також вичерпну інформацію про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не потрібно хвилюватись, що Ви невзмозі допомогти св.Миколаю виконати всі дитячі прохання. Закликаємо Вас дивитися на них творчоіз розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів  до дитини, як відповідь від св.Миколая.

На приготування подарунка дається достатньочасу. Святково - запакований подарунок потрібно принести у Мальтійську Службу  у термін до 10 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл – інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук Святого Миколая!

Протягом 1999-2011 років акції "Святий Миколай іде до сиріт" надали допомогу близько тисячі організацій і підприємств та десятки тисяч приватних осіб. Загальна сума зібраної допомоги у попередніх роках становить 1мільйон 915тисяч019грн.

 

Як ще можна допомогти дітям-сиротам?

 

- молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;

- придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;

- розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;

- приєднатисядо групи "Святий Милай іде до сиріт" в соцмережах і запросити своїх друзів.

-розмістити інформацію про акцію: оголошення; плакат, аудіо\відеоролик, інтернет-посилання тощо;

- надати транспортну підтримку;

- скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги, або ж у мальтійські скарбнички, розміщені повсюди у нашому місті;

- перерахувати кошти на наш розрахунковий рахунок;

- завітати самому до сирітського закладу.

 

Організатори акції:

Мальтійська Служба Допомоги – Карітас Івано-Франківськ УГКЦ
м.Івано-Франківськ, вул.Лесі Українки, 1 (навпроти катедрального собору)
Тел./факс: 552644,

www.malteser.if.ua

 

 

Чекаємо на вашу допомогу!