//

Леонід Кравчук відвідає Український інститут УКУ в Лондоні

Перший Президент України Леонід Кравчук 13 січня відвідає Український інститут УКУ в Лондоні. Він висловить свій погляд на сучасну українську зовнішню політику перед представниками університетів з Кембриджу та Оксфорду, Школи славістики Лондонського університету, Королівського інституту міжнародних справ, Британської бібліотеки, українською діаспорою і духовенством.

 

 

«Виступ екс-Президента Кравчука допоможе британцям згадати про 20 років української незалежності. Він також підкреслить реальну цінність незалежності та небезпеку загроз, які виникають внаслідок її втрати. Саме зараз українцям слід багато зробити, щоб жити в демократичному та справедливому суспільстві», – зазначив директор Українського інституту УКУ в Лондоні Андрій Гундер.

 

 

За його словами, зустріч з екс-Президентом Леонідом Кравчуком пройде в межах святкування у цьому році 20-ліття Незалежності України. «Подію організовують за підтримки Centralex Events. Заявлена тема цікава для учасників зустрічі, які сприймають Леоніда Кравчука насамперед як першого українського Президента, і це видно із отриманих заяв учасників», – зазначив Андрій Гундер.

 

 

 

Відділ інформації і зовнішніх зв’язків УКУ
Джерело: ucu.edu.ua