//

Кишеньковий календар YOUCAT на Рік віри

З нагоди проголошеного Папою Бенедиктом XVI Року віри, видавництво Sankt Ulrich з німецького міста Аусбурга, в якому має свій осідок «Центр YOUCAT» – богословсько-видавничий осередок, пов’язаний з катехизацією молоді, видасть кишеньковий календар YOUCAT на 2013 рік.

 

Пригадаємо, що YOUCAT – це акронім з англійських слів «Молодіжний Катехизм», який був приготований перед Всесвітнім Днем Молоді, що минулого року відбувався в Мадриді. «Ви мусите знати, у що ви віруєте», – писав у вступі до нього Святіший Отець, заохочуючи юнаків і дівчат до уважного його прочитання. В написанні катехизму, під керівництвом Віденського архиєпископа кардинала Крістофа Шенборна, брали участь священики, богослови, катехити та 50-ка юнаків і дівчат, що були учасниками спеціальних літніх таборів. Публікація складається з 527 запитань і відповідей та у зрозумілій для молоді мові описує правди віри, вміщені в Катехизмі Католицької Церкви, який побачив світ 1992 року.

 

В Апостольському листі з нагоди проголошення Року віри Папа Бенедикт XVI звернув особливу увагу на ці катехитичні засоби, покликані допомогти в поглибленні віри. Тому, приготований німецьким видавництвом календар, крім цитат з «Молодіжного Катехизму», запропонує на кожен день також цитати з Біблії, ілюстрації, цитати з популярних пісень. Він має на меті супроводжувати молодь протягом цивільного та церковного року. Юнаки і дівчата знайдуть у ньому пояснення більших церковних свят та літургійних періодів, церковних термінів, а також зможуть ознайомитися з постатями святих та людей, що є прикладом віри. В окремій частині читачі знайдуть тексти основних молитов.

 

Джерело: Радіо Ватикан