//

Християнський табір для дітей із сиротинця та з багатодітних сімей

Катехитично-педагогічний інститут та Патріарша Катехитична комісія організували та провели з 18 по 26 серпня 2011 року літній християнський табір «Моя мандрівка з Ісусом та друзями» для дітей та підлітків, Львівщини, серед котрих були діти із сиротинця та багатодітних сімей.

 

Метою табору було допомогти українським дітям повноцінно відпочити, поглиблюючи розуміння християнського життя, а також пережити та зрозуміти, що Божественна Літургія – є джерелом та кульмінацією життя кожного християнина.

 

40 учасників табору під проводом досвідчених провідників, протягом 7 днів шукали безцінні скарби, ще більше відкриваючи цінність Божественної Літургії, роздумували над текстами Святого Письма, молилися, брали участь у тематичних зустрічах, котрі були присвячені тематиці Божественної Літургії, а також сучасної молодіжної проблематики. Невід’ємною частиною життя табору була щоденна Божественна Літургія. Учасники табору мали можливість приступити до Святого Таїнства Покаяння та духовних розмов з отцем та провідниками. Духовне життя таборян було гармонійно поєднане із активним відпочинком, який включав у себе: спортивні ігри та турніри, конкурси та тематичні вечори, екскурсії на Говерлу та в Яремне, творчий відпочинок.

 

Організатори та учасники табору вдячні усім хто спричинився до організації та проведення табору.

 

Повідомив Назар Дуда

Джерело: www.ugcc.org.ua