//

Керівник лефевристів прийняв «Доктринальну преамбулу» Ватикану

До Ватикану надійшла позитивна відповідь керівника Братства Св. Пія Х на «Доктринальну преамбулу», яку 14 вересня минулого року йому вручили у Ватикані як умову для вступу до повної єдності з Римом. Про це на сторінках порталу vaticaninsider інформує Андре Торніеллі, і цю інформацію підтверджують у Апостольській Столиці.


Ватиканіст Торніеллі зазначає, що єпископ-лефеврист Бернард Фелле вніс «незначні поправки», і вже «за кілька годин» цю інформацію буде підтверджено офіційно. Він також додає, що внесені поправки не є «істотного» характеру. При цьому він нагадує, що Папська Комісія «Ecclesia Dei», відповідальна за проведення діалогу з традиціоналістами, не хотіла публікувати текст «Доктринальної преамбули» саме через можливість внесення ймовірних поправок.


Тепер текст «Преамбули», підписаний єпископом Фелле, буде представлений Папі Бенедикту XVI. Не виключено, що він також стане предметом звичайного засідання членів Конгрегації науки віри, що заплановане на першу половину травня. «В свою чергу встановлення відповідної церковної структури – швидше за все особистої прелатури – вимагатиме ще кілька тижнів праці ватиканських дикастерій», – зазначає ватиканіст Торніеллі.


За матеріалами wiara.pl