//

Католицькі Дні для оновлення Церкви і суспільства та збереження природи

З 16 по 20 травня в Маннгаймі (Німеччина), в 98-й раз відбудуться Дні Католицької Церкви, які вже традиційно стали визначним форумом, що має за мету переосмислення значення християнської віри у світлі викликів та проблем сьогодення.

 

Особлива увага цього разу буде присвячена проблемам навколишнього середовища, як виклику для християнської віри, а також дослідженню питання автентичного внеску християн для подолання екологічної кризи.

 

Зокрема в четвер, 17 червня, відбудеться панельна дискусія на тему «Кліматичні проблеми торкаються нас всіх! – Відповідальність за створіння – спільна відповідальність». Серед основних диспутантів: кардинал Турксон, голова Папської ради «Справедливість та мир», Марія Луїза Дьотт, голова федерального союзу підприємців Німеччини і д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

 

Починаючи з 2008р. форум здобув статус «кліматично нейтрального», що означає, що його організація та проведення є максимально дружніми до довкілля, а використані ресурси та негативний вплив на природу компенсуються відповідними заходами, направленими на її відновлення, як наприклад посадка лісу, інвестування у розвиток відновлювальних джерел енергії тощо.

 

Очікується, що в чисельних заходах, які будуть відбуватися протягом 5 днів візьме участь понад 25 тисяч учасників.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології