//

Католик не може бути масоном за жодних обставин: пастирське послання парагвайських єпископів

 З рішучим засудженням на адресу масонських лож і сект, число яких постійно зростає, виступили єпископи Парагваю в ході чергової пленарної асамблеї, що відбулася в столиці країни Асунсьйон.

 

«Масонство і секти, - читаємо в пастирському посланні голови Парагвайської єпископської конференції Гіменес-Медіни, оприлюдненому на завершення асамблеї, - це зовнішні перешкоди для нашої євангелізації. Особливо це стосується масонства, що не визнає божественність Ісуса Христа. Воно вводить в оману, залучаючи поєднанням філософії і філантропії, що суперечать християнській вірі. Тому ми стверджуємо, що жоден католик не може бути масоном».


Єпископи латиноамериканської країни відзначають також зростання сект, проникаючих і в освітню систему Парагваю. Батьки-католики нерідко записують своїх дітей у школи,  відокремлені від  церковних громад або школи, керовані сектами, піддаючи дітей небезпеці втратити віру. Єрархи закликають віруючих брати активну участь у діяльності власних католицьких громад замість того, щоб долучатися до сект.


Голова єпископської конференції висловив також занепокоєння зменшенням числа семінаристів в Парагваї і браком священиків, через що неможливо задовольнити духовні потреби країни. Разом з тим, Службу Божу стало відвідувати більше молоді, хоча в цілому число вірних, які відвідують Літургію по неділях, зменшується.


За матеріалами: http://ru.radiovaticana.va

 

Додаток:

Декларація про масонські асоціації