//

"Ісус - знак протиріччя" - реколекції для дівчат у Крисовичах

В днях від 23-25.03 в монастирі Сестер Служебниць НДМ, що в Крисовичах, під проводом о. Якова Гонцяж, домініканця та Сестер Служебниць відбулися великопосні реколекції для дівчат, в яких взяло участь 23 дівчини. Тема реколекцій " Ісус - знак протиріччя" виявилась, як ділилися учасниці потрібною та дуже корисною.


В щоденності живемо в натовпі. В більшому чи меншому, але в натовпі, котрий нас втягує, на нас в якійсь мірі впливає, а навіть керує нами. Це натовп класу, групи, товариства. І тут виникє небезпека, що в цьому натовпі ми так насправді втрачаємо свою особистість, свою вартість і можемо втратити себе. Тому потрібно нам вчитись говорити "Ні". Що виявляється зовсім не так просто. Простіше для "святого" спокою кивнути головою на знак згоди. Але не цього вчить нас Ісус...Він показує нам прикладом свого життя, що для людини найважливішим є виконувати волю Небесного Отця і не треба боятись людського осудження, насмішок, відкинення чи навіть гніву, вміти протистояти злу задля більшого добра, правди та любові!


Приємною несподіванкою для дівчат була можливість переглянути зворушливий фільм, головна героїня якого, Бакіта, всі життєві труднощі, зносила з великим спокоєм, і навіть в неволі віднаходила своє щастя, залишаючись вірною своїм переконанням!


Думаю, що особливим моментом для кожної дівчини була також молитва прослави, подяки, перепрошення та просьби, котра мала місце вечером в суботу.


Під час реколекцій, окрім молитви, конференцій, праці в групах, набоженства Хресної Дороги, дівчата взяли активну участь у школі випікання великодніх пасочок, котру для них приготувала і з великою радістю провела сестра Дорота. Пасочки вийшли дуже красиві та смачні! " Нехай і життя ваше буде таким же красивим та добрим!" - побажала дівчатам сестра.


Усі ми дякували Господеві за цей особливий, бо в Його близькості, та неповторний час.

 

повідомила с.Кароліна