//

Голівуд знімає нові біблійні фільми

Стівен Спілберг, Мел Гібсон і Крістіан Бейл – ось декілька з відомих імен, які будуть причетні до зйомок трьох нових високобюджетних фільмів, знятих на біблійну тематику.


Відома студія Paramount Pictures зацікавилась темою біблійного потопу. Режисером фільму стане автор «Чорного Лебедя» Даррен Аронофські , а головну роль – Ноя, зіграє Крістіан Бейл. Бюджет репродукції потопу- 130 мільйонів доларів. Але не варто очікувати, що сюжет фільму буде дуже біблійним, режисер щодо цього сказав: «Ной буде похмурою, складною постаттю, яка боротиметься з почуттям вини за те, що вижив у потопі. Не думаю, що потом є дуже релігійною історією. Думаю, що це міф, який став власністю багатьох різних рілігій і духовних переживань ».

 


У свою чергу Warner Bros планує випустити фільм «Боги і королі», який розповідатиме історію Мойсея. Стфвен Спілберг сказав, що серйозно задумується над пропозицією зняти цей фільм, незважаючи на те, що працює над кількома іншими проектами. Однак появилась інформація про те, що проект буде відкладено через  проект іншого біблійного образу.

 


Історію Юди Макавея планує зняти Мел Гібсон ще з 2004 року. Це не подобається частині єврейських середовищ, які вважають актора антисемітом. 

 

За матеріалами: Wiara.pl