//

Главу УПЦ МП витісняють з інформаційного простору

На провідних інтернет-ресурсах Української Православної Церкви (Московський Патріархат) поступово вводяться обмеження на висвітлення позиції Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира щодо ситуації в Церкві. Також знято банер з посиланням на сторінку, де зібрана інформація про стан здоров'я глави УПЦ, повідомляє кореспондент "Релігії в Україні".

 

Нещодавно з найпопулярнішого православного громадського сайту УПЦ (МП) "Православіє в Україні" видалили новину з фрагментами інтерв'ю митрополита Володимира, яке він дав газеті "Дзеркало тижня". Це було перше інтерв'ю Предстоятеля під час проходження реабілітації у київській лікарні, в ньому він висловив стурбованість щодо останніх подій у Церкві.

 

Замість новини на сайті "Православіє в Україні" тепер залишилась порожня сторінка.

 

Крім того, з офіційного сайту УПЦ знято банер з посиланням на сторінку, де зібрана інформація про стан здоров'я митрополита Володимира, зокрема про його активність. Про це пише на Facebook спостерігач за подіями в УПЦ директор Релігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський. "Натомість, - зазначає він, - тепер всюди інформація про життя та діяльність владики Павла. Все пливе і змінюється".

 

Джерело: www.religion.in.ua