//

Глава УГКЦ привітав Митрополита Володимира (Сабодана)

Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, надіслав лист-привітання Блаженнішому Митрополиту Володимирові (Сабодану) з нагоди 20-ліття його служіння як Глави Української Православної Церкви.

 

У листі зокрема йдеться: «Хочу привітати Вас із 20-літтям предстоятельства Главою Української Православної Церкви на Київській кафедрі. Дякую Господу Богу за дар віднови Вашого здоров‘я, що дало можливість повернутися Вам до повноцінного служіння як Предстоятеля Церкви. У переддень великого Господнього свята – Зіслання Святого Духа – буду молити у Святій Тройці Єдиного Бога, щоб сповнював Вас усіма необхідними дарами для подальшого служіння на добро та спасіння дорученої Вам пастви».

 

Пригадуємо, що 10 березня 2012 року Блаженніший Святослав (Шевчук), Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, у лікарні відвідав Блаженнішого Володимира (Сабодана), Предстоятеля Української Православної Церкви. Братня зустріч відбулася з ініціативи Глави УГКЦ.

 

Під час візиту Предстоятель УГКЦ запевнив Предстоятеля УПЦ (МП) у постійній молитві за його швидке одужання. Він також з приємністю ствердив, що самопочуття Митрополита Володимира поступово покращується, а «це означає, що молитва всіх християн та людей доброї волі приносить свої плоди».

 

Департамент інформації УГКЦ