//

Делегація Всеукраїнської Ради Церков у Канаді та США проведе низку зустрічей на високому рівні

ТОРОНТО – У неділю, 22 квітня, делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій прибула до Торонто (Канада), де почались офіційні заходи в рамках програми вшанування спадку митрополита Андрея Шептицького, повідомляє Інститут релігійної свободи.

 

У понеділок, 23 квітня, відбудеться виїзне засідання ВРЦіРО та зустрічі із представниками місцевих релігійних громад.

 

24-25 квітня в Оттаві глави і повноважні представники українських конфесій матимуть зустрічі у парламенті Канади за участі міністрів і парламентарів, а також зустрічі з високопосадовцями виконавчої влади. Програмою візиту передбачене міжконфесійне зібрання в синагозі Махзікей Хадас.

 

На базі Інституту ім. митрополита Андрея Шептицького відбудеться симпозіум «Етичні дії в екстремальних умовах». Захід покликаний обговорити роль релігійних лідерів у протидії насильству та ксенофобії, захисті моральних принципів та невід’ємного права людини на життя. Зокрема, учасники Симпозіуму вшанують гідний приклад митрополита Шептицького як миротворця та душпастиря у роки Другої Світової війни.

 

У Вашингтоні (США) у четвер, 26 квітня, делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відвідає Американський музей вшанування пам’яті жертв Голокосту, де відбудеться тематична дискусія.

 

В американській столиці також відбудуться офіційні зустрічі в Сенаті США та Посольстві України в США.

 

27-29 квітня у Нью-Йорку делегація ВРЦіРО матиме зустрічі з лідерами єврейських громад США та з українською громадою США.

 

У складі делегації ВРЦіРО глав і повноважних представників конфесій супроводжують представники українських ЗМІ, наукових кіл, інтелігенції та громадських організацій.

 

Програма вшанування спадку митрополита Андрея Шептицького організована ініціативою «Українсько-єврейська зустріч» за організаційної підтримки Об’єднання іудейських релігійних організацій України.