//

Блаженніший Святослав здійснив свій перший візит до отців салезіан

«Хоч апостоли постійно перебували поруч з Ісусом, але вже після Його воскресіння вони пізнали Його нового. Так і я сьогодні знову відкриваю багатогранність рідної Церкви, а в ній всіх вас, вслухаючись, як б‘ється серце УГКЦ», - такими словами розпочав свій перший візит до отців салезіан у Львові Блаженніший Святослав.

 

16 травня 2011 року Глава УГКЦ очолив Святу Літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, яка діє при Головному домі салезіан візантійського обряду. Співслужили з Блаженнішим Святославом генеральний настоятель Згромадження о. Паскуаль Чавес, о. Адріано Бреґолін та генеральний радник у справах Північноєвропейського салезіанського регіону о. Марек Хшан. Здійснюючи офіційну візитацію до Східноєвропейської провінції, салезіанські настоятелі перебуватимуть в Україні з 15 до 19 травня 2011 року.

 

«Приємно привітати у цьому храмі високодостойних гостей, а також всіх салезіан, які приїхали сюди не лише з українських міст, а й з інших країн: Італії, Росії, Словаччини, Польщі. Особливо радий бачити тут свого колишнього ректора о. Василя Короля. Він щойно відсвяткував 50 років свого священства», - сказав під час зустрічі Блаженніший Святослав.

 

На завершення Літургії Глава УГКЦ окропив всіх присутніх свяченою водою.

 

Повідомила Маріанна Кузан
Джерело: www.ugcc.org.ua