//

Благословення для дітей та учасників руху за життя. На молитві «Ангел Господній» з Бенедиктом XVI 11 грудня 2011

Повернувшись з парафії Пресвятої Марії Благодатей, розташованої на півночі Риму, опівдні, 11 грудня 2011 р., Папа Бенедикт XVI ще раз зустрівся з римлянами та гостями міста, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, що проказати молитву «Ангел Господній». Цього дня площу заповнили десятки тисяч дітей, які згідно з давнім звичаєм, у третю неділю Адвенту принесли фігурки Дитяти Ісуса, призначені для шкільних, церковних і домашніх різдвяних шопок, щоб їх поблагословив Святіший Отець. Тож перше вітання, яке виголосив Папа, уділивши своє благословення, було звернене саме до них.

 

«Дорогі діти, – сказав Бенедикт XVI, – коли молитиметеся перед вашими шопками, згадайте також про мене, як я пам’ятаю про вас. Дякую вам і бажаю благодатного Різдва!»

 

Папа також привітав присутніх на площі учасників руху на захист життя, що прибули з різних країн Європи з нагоди вручення спеціально премії за захист життя імені Матері Терези з Калькутти, яка призначається на згадку про засновницю «Руху Фоколярів» блаженної пам’яті К’яру Любіх. «Дорогі друзі, – сказав він, – в річницю Загальної Декларації Прав Людини пам’ятаймо, що першим з усіх прав є право на життя. Бажаю вам всіх благ у вашій діяльності». Святіший Отець також запросив римських студентів на вечірню з нагоди приготування до Різдва, яку він у четвер, 15 грудня, очолить в базиліці Святого Петра.

 

А у своєму повчанні перед проказуванням молитви «Ангел Господній», у світлі недільних біблійних читань, Бенедикт XVI звернув увагу на те, що наше очікування Господа повинно бути радісним. «Справжня радість, – зазначив він, – це не просто проминаючий стан духа, і не щось таке, чого можна досягнути власними зусиллями, це дар, який народжується із зустрічі з живою особою Ісуса».

 

Джерело: Радіо Ватикан