//

Бенедикт ХVІ закликав єпископів не шкодувати сил у своєму служінні

У п’ятницю 7 вересня 2012 р., Вселенський Архиєрей Бенедикт XVI зустрінувся з нововисвяченими єпископами з місійних країн, які беруть участь у семінарі, що проходить у Римі. Зустріч відбулася у літній папській резиденції у Кастель Ґандольфо.


Промовляючи до єпископів, які очолюють місцеві Церкви на теренах, де християни зустрічаються з різноманітними труднощами, а часто – з утисками та переслідуваннями, Святіший Отець, насамперед, звернув увагу на Рік Віри, що є цінним Господнім даром для Церкви, щоб допомогти охрищеним усвідомити свою віру та звіщати її тим, хто її ще не пізнав.

 

«Спільноти, пастирями яких ви є в Африці, Азії, Латинській Америці та Океанії, – сказав Папа, – хоч і в різних ситуаціях, всі заангажовані в першій євангелізації та у ділі зміцнення віри... Майже всі ваші спільноти виникли недавно і відчувають переваги і слабкості, пов’язані з їхньою недовгою історією. Однак, це Церкви, які зростають завдяки пастирській діяльності. Молоді Церкви становлять знак надії для майбутнього вселенської Церкви», –підкреслив Бенедикт ХVІ, заохочуючи владик не щадити сил та відваги у своєму єпископському служінні.

 

Папа особливо наголосив на потребі поширювати віру, звіщаючи Євангеліє спасіння, та відзначив абсолютну першість, яку має завдання євангелізації.

 

Черговий семінар для єпископів, що діють на місійних територіях, які є у віданні Конгрегації євангелізації народів, і які були висвячені протягом минулих двох років, триває у Римі від 2 до 15 вересня. Такі зустрічі були започатковані 1994 року. Цього року у семінарі беруть участь 92 учасники, що походять з 42-х країн, а саме з 25-х африканських країн – 63 єпископи, 17 владик з 6-ти країн Азії, 6 єпископів з 6-ти країн Латинської Америки та 6 з 3-ьох країн Океанії. Під час семінара нововисвячені єпископи слухають доповіді, що стосуються різноманітних аспектів їхнього служіння, які переважно виголошують кардинали та єпископи Римської Курії, як також інші авторитетні представники Церкви, та працюють у різних тематичних групах.

 

Джерело: Радіо Ватикан