//

Бельгійські вчені підтвердили, що розлучення батьків шкодить дітям

Діти з розбитих сімей мають набагато гірші результати в навчанні і менші шанси здобути добру освіту, – таку позицію підтвердили бельгійські вчені з університету Льовена. Бельгійське телебачення, яке днями опублікувало ці результати, прийняло їх із неприкритим подивом та виразило побоювання, щоб такого типу дослідження не привело до стигматизації дітей батьками, що розлучаються. Однак, факти залишаються фактами.


Відповідно до даних досліджень, кожна четверта дитина з розбитих сімей принаймні раз змушена повторити навчання в тому ж шкільному класі. Найбільше відмінність помітна в середній школі. Діти розлучених батьків мають майже на половину (45%) менше шансів її закінчити. Вчені зауважили, що більше на шкоду наражаються хлопці, ніж дівчата. На думку авторів звіту, така явна відмінність випливає з трьох факторів: стресу, пов’язаного із самим розлученням, обмеженого контакту з батьками та скромнішого бюджету розбитих сімей. Дослідження проводились лише у фламандській, тобто найбільш заможній частині Бельгії.


За матеріалами http://pl.radiovaticana.va

 

 

реклама: Відпочинок в Карпатах - це мальовничий край високих гір, стрімкі потоки і чисте повітря, де зелений туризм манить своєю привабливістю. Ми пропонуємо Вам сучасний готель в Карпатах для комфортного відпочинку. База відпочинку ТАОР