//

Американські студенти-політологи вивчатимуть у Львові порівняльну політику нової Європи

9-15 січня в Українському католицькому університеті відбудеться навчальна сесія для студентів-політологів з університету Святого Томаса штат Міннесота (США).

«У Львові студенти вивчатимуть демографічні зміни в Україні, стан громадянського суспільства, державно-церковні взаємини, економіку та політичні змін»,– розповіла керівник відділу міжнародних академічних зв’язків УКУ Олена Джеджора.

За її словами, цей курс є частиною навчальної програми та практики за кордоном «Порівняльна політика Нової Європи». «Програма спрямована на отримання безпосереднього досвіду на пострадянському європейському просторі. Студенти цієї групи вперше відвідають Центральну Європу. Ніхто з них не має попереднього досвіду чи академічних знань про історію та особливості цього регіону», – зазначила Олена Джеджора.

У Львові студенти прослухають лекції з історії, політології, медіа в Україні, міжнародних відносин, економіки тощо. «Окрім навчальної частини, Український католицький університет долучився до підготовки екскурсійної та культурної програми. Це допоможе гостям пізнати нашу культурну спадщину та краще зрозуміти українську історію і труднощі пострадянської трансформації», – наголосила керівник відділу міжнародних академічних зв’язків УКУ.

У межах програми «Порівняльна політика Нової Європи», окрім Львова, студенти також відвідають Люблін, Мінськ і Вільнюс. У кожному місті вони проведуть близько тижня, слухатимуть доповіді місцевих науковців, ознайомляться з історичними та культурними пам’ятками, відвідають адміністративні офіси, осередки творення нових інформаційних та культурних середовищ.

 

Відділ інформації та зовнішніх зв'язків УКУ
Джерело: www.ugcc.org.ua