//

«Від Бенедикта до Франциска» – книга, яка додає оптимізму

Минуло вже два місяці з часу обрання на кафедру апостола Петра Святішого Отця Папу Франциска; і цей короткий відрізок часу можна по праву назвати плідним та незвичайним. З цієї нагоди книжкові полиці поповнила нова книга отця Антонія Спадаро, директора всесвітньовідомого католицького журналу «Католицька Цивілізація» (La Civiltà Cattolica), під назвою «Від Венедикта до Франциска».

 

В інтерв’ю, з нагоди виходу цієї книги, о. Антоній розповів, що написання цієї книги було наслідком його особистої потреби зрозуміти та переосмислити всі ті події, що відбулись і які він особисто, як директор журналу, переживав.

 

Автор книги потвердив той факт, що в ній присутній так званий «реалістичний оптимізм», який в дусі духовності єзуїтів виражає важливу правду про те, що Бога слід шукати у всіх речах та у всіх обставинах. Підсилюючи це твердження, о. Спадаро процитував слова Папи Франциска про те, що «Бог вже живе у світі і спонукає нас вийти Йому на зустріч, щоб відкрити та побачити Його».

 

Книга «Від Венедикта до Франциска» є свідченням автора про те, що не зважаючи на всі ці болі, страждання та проблеми, які існують у світі, світ залишається реальним місцем присутності та дії самого Творця, тому не можемо залишатись песимістами.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на radiovaticana.va

 

Довідка: «Католицька Цивілізація» (італійською La Civiltà Cattolica) – всесвітньовідомий журнал Товариства Ісуса (ордену єзуїтів) в католицькому світі, і не лише, який вважається одним з найстарших існуючих на італійській культурної сцені.