//

«Сьогодні тут, на Ясній Горі, зібралася молодість і цвіт Стрийської єпархії. Це майбутнє Церкви нашої і народу», – відбулася молодіжна проща до Гошева

Учора, 15 травня 2011 року, відбулась 19-та проща молоді Стрийської єпархії до відпустового місця у с. Гошів (Івано-Франківщина). О 05.45 год. ранку, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия служився Молебень до Пресвятої Богородиці, після якого прочани з молитвою вирушили у дорогу.

 


О 13.00 год. у Гошеві розпочалась архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії.

 

З привітальним словом Владику зустрів ігумен монастиря оо. Василіан о. Дам’ян Кастран, зазначивши, що Гошів вже став особливим місцем для вірних Стрийської єпархії, так як через невелику відстань і зручне розташування, вони часто здійснюють сюди паломництва, заносять свої молитви до Матері Божої перед чудотворною іконою.

 

У відповідь, Архиєрей привітав усіх, хто прибув на богослужіння, особливо молодь, зазначивши, що саме вона є майбутнім і нашої Церкви, і народу. Владика також підкреслив, що Пресвята Богородиця, у честь якої всі тут зібралися, є Вчителькою Церкви, адже від Неї ми можемо вчитися жити так, щоб все наше життя виходило на Божу славу і наше спасіння.

 

Наприкінці Літургії організатори подякували Владиці за його благословення та підтримку при підготовці до проведення прощі. Також була висловлена вдячність священнослужителям, владі, семінаристам, волонтерам і всім, хто долучився до того, щоб проща відбулася якнайкраще.

 

Було також повідомлено, що виготовлена копія Гошівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, яка протягом певного часу здійснюватиме своє «паломництво» парафіями Стрийської єпархії.

 

Протягом шести годин прочани пройшли відстань біля 30 км. Участь у прощі взяли приблизно 10 тисяч осіб.

 


Прес-служба Стрийської єпархії