//

«Бог нам дарував цю незалежність! Вміймо жити нею!» – владика Венедикт

Сьогодні, 24 серпня з нагоди 21-ої річниці від Дня проголошення незалежності України в Архикатедральному соборі Святого Юрія служилась святкова Архиєрейська Божественна Літургія.

 

Очолив Богослуження Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський, владика Ігор. У спільній молитві також взяли участь, єпископ-помічник Львівський, Преосвященний владика Венедикт, священнослужителі собору Святого Юрія, парафіяни храму та чисельна громада м. Львова.

 

Проповідь виголосив Преосвященний владика Венедикт. У своєму слові, єпископ-помічник Львівський замислився над поняттям свободи. Прагненням кожної людини і нації до її посідання: «Кожна нація – виголосив Архиєрей, – яка скаладається з людей покликана до свобідного та вільного буття. Багато поколінь наших предків боролися, щоб на нашій землі панувала ця свобода. Бо свобода це є найцінніше, що є в людському бутті, бутті держави».

 

Підсумовуючи сказане, владика Венедикт наголосив: «Сьогодні у цей  день ми маємо вміти пам’ятати що за цією свободою і незалежністю, яку ми маємо стоїть Господь. Вміймо побачити це як дар від Бога, те чим Всевишній нас нагородив, як нарід, націю, за неймовірні старання протягом століть!».

 

По завершенні Божественної Літургії усіх зі святом нації привітав Митрополит Львівський та побажав берегти та плекати нашу державу, і зробив анонс ще однієї молитви за Україну, яка відбудеться  о 17.00 год. біля пам’ятника Т. Шевченку у Львові за участі Преосвященного владики Венедикта, єпископа-помічника  Львівського, представників інших християнських конфесій Львова та влади міста.

 

Прес-служба Львівської архиєпархії

 

Аудіозапис проповіді Преосвященного владики Венедикта, єпископа-помічника Львівського з нагоди 21-ої річниці від дня проголошення Незалежності України: